В першу чергу варто враховувати, що даний дозвіл оформляється самим підприємством. Йому необхідно відправити заявку на розгляд в службу зайнятості. Також компанія бере у нового співробітника копії основних документів, як паспорт з перекладом на українську мову, а також диплом про освіту.
Не варто забувати, що в списку обов'язкових довідок присутній також договір між співробітником і компанією. Потрібно буде зробити дві фотографії розміром 3,5 на 4,5. Чому так важливо оформити дозвіл на працевлаштування?
1. Це дає право для отримання тимчасової посвідки на проживання.
2. Робить знаходження іноземця в Україні безпечним.
3. Чи позбавляє необхідності виплачувати штраф за нелегальну працю.
4. Відкриває можливість в майбутньому отримати паспорт.
Як оформляється дозвіл на працевлаштування?
Після того, як були зібрані всі документи і підписано заяву, залишиться тільки подати їх до відділу служби зайнятості. На розгляд заявки йде п'ятнадцять робочих днів. В результаті, інстанція видасть своє рішення в письмовому вигляді роботодавцю, а також опублікує його на власному сайті.
Щоб не допустити помилок при оформленні дозволу на працевлаштування, рекомендується проконсультуватися з досвідченим юристом у Львові. Перейшовши на наш портал, ви дізнаєтеся масу корисної інформації з цього питання.
Видання «Закон і бізнес» 20.03.2017 року